Pisidia Balloons

Hakkımızda

Pisidia Balloons 2016 yılında Burdur ilinde hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde balon turizmini Kapadokya sınırları dışına çıkaran Pisidia Balloons, 2016-Temmuz ayından bugüne Burdur ilinde balon uçuşlarına güvenle devam etmektedir.

Polidia Tours

A sınıfı seyahat acentesi olan Polidia Tours bünyesinde Türkiye'nin her yerine düzenlediğimiz tur programlarıyla siz değerli misafirlerimizi, 2016 yılından beri en güvenli ve kaliteli şekilde ağırlıyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Pisidia Balloons ve Polidia Tours ailesi olarak varlığımızı sürdürdüğümüz ülkemize ve şehrimize karşı sorumluluklarımızın olduğunun farkındayız.

Ticari bir kuruluş olmamızın yanında insanlara değer vermenin, en büyük yatırımı insan olan bir kuruluş olmanın sorumluluğunu taşıyoruz.. Amacımız; gücünü insandan alan ve bu gücü yine insan için kullanan bir kuruluş olmaktır. Bu amaç doğrultusunda başlatmış olduğumuz sosyal sorumluluk projelerimize hız vermiş durumdayız.

Pisidia Balloons ve Polidia Tours ailesi olarak her zaman şu düşünceyi savunuyoruz: Önce İnsan!

Pisidia Balloons Başarıyı Ödüllendirme Projesi

Pisidia Balloons Makü Mezunlarını Uçuruyor

   PİSİDİA BALLOONS MAKÜ BİRİNCİLERİNİ UÇURUYOR!

   Pisidia Balloons şirketi olarak Burdur’u Türkiye’nin en önemli balon uçuş merkezi yapmayı ve bölgemizin turizm potansiyelini canlandırmayı amaçlamaktayız. Bu vizyon doğrultusunda başlattığımız balon turizmi faaliyetlerimizi Temmuz-2016 tarihinden bu yana güvenle ve başarıyla sürdürmekteyiz. Elbette, ticari bir işletme olarak çıktığımız bu yolculukta Burdur’u geliştirmek ve kalkındırmak üzere emek sarf eden tüm paydaşlarımıza, halkımıza, özellikle de 2006 yılından bu yana Burdur’un kalkınmasında ve gelişmesinde önemli bir rol üstlenen Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’ne ve yaklaşık 30 bin öğrencisine karşı sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz. 

 

   Pisidia Balloons olarak eğitime, bilime, üniversitemize ve öğrencilerimize olan desteğimizi göstermek ve 2016-2017 eğitim öğretim yılını başarıyla tamamlayan öğrencilerimizi tebrik etmek üzere; üniversitemizden bu yıl mezun olacak tüm fakülte/yüksekokul/meslek yüksekokulu birincilerini “ücretsiz” olarak uçuracağımızı saygıyla duyururuz.

MAKÜ Birincileriyle Balon Turu
MAKÜ Birincileriyle Balon Turu

Basında Biz