Lokomotif Moskova - Galatasaray Maç Turu POLİDİA Farkıyla …!

image.png

LOKOMOTIF MOSKOVA & GALATASARAY 27 KASIM HAREKET ONURAIR HAVAYOLLARI ile olan turumuzda son 7 koltuk için fiyat revizesi olmuştur. Güncel fiyat tablosu aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Paket fiyatlarımıza VİZE DAHİL 'dir. (Vizesini kendisi almak isteyen misafirlerimiz paket fiyatlarından 110€ düşerek işlem yapabilirler.) 

ÜCRET :

2 Kişilik

Oda / Kişi başı

4* Delta Hotel vb. (Stada yürüme mesafesi) : 399 Euro

4*+ Radisson Blu

Slavyanskaya vb : 499 Euro

1. GÜN

İSTANBUL - MOSKOVA

Siz değerli misafirlerimizle İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde buluşma. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Onur Air Havayolları’nın  8Q572 sefer sayılı uçuşu ile 11:30’da Moskova’ya hareket. 14:25’te varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel aracımızla panoramik Moskova şehir turuna başlıyoruz. Moskova şehir turunda göreceğimiz yerler arasında Siyasi ve toplumsal çalkantılara sahne olmuş tarihi merkez Kızıl Meydan, Lenin’in Mozolesi, GUM Alışveriş Merkezi, St. Basil Katedrali, Kremlin Sarayı, Bolşoy Tiyatrosu bulunmaktadır. Turumuzun bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2. GÜN

MOSKOVA

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Bu turumuz sonrasında arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Novodevici Mezarlığı & Arbat Caddesi turuna katılabilirler. Novodevici Mezarlığında turumuz başlıyor. Öncelikle panoramik olarak göreceğimiz Novodevici Manastırı 1524 yılında kurulmuştur. Zaman içinde birçok çariçe adayının da yıldızının söndüğü yer olmuş. 1812 yılında Napolyon’un emriyle yıkılmak istenmişse de rahibeler bu karara engel olmayı başarmışlar. 1922’de tamamen boşaltılan ve kaderine terk edilen manastır 1994 yılındaki restorasyon sonrası tekrar kapılarını açmış. Kompleks içerisindeki Novodevici Manastırı’nın yanı sıra Nazım Hikmet’in ve eşi Veronica’nın da mezarlığı, Anton Çehov ve Gogol’un mezarlıkları da burada bulunmaktadır. Tarih dolu turumuzun ardından Moskova’nın en işlek caddesi olan Arbat Caddesine geçiyoruz. Bugün Moskova’nın ve Rusya’nın en ünlü sokağı, tarihi 1493 e kadar uzanan, adını Slav dillerinde “tepe” anlamındaki “gorbat” kelimesinden, bir başka söyleme göre de “şehir civarı”, “varoş” anlamına gelen Arapça “Rabad”dan alan “Arbat Sokağı”nda dolaşarak tarihini yaşayacak ve sokak üzerindeki adım başı isimsiz ressamların sanat çalışmalarını izleyeceğiz. Tur sonrası Maç Transferi için hareket. 
Novodevici Mezarlığı & Arbat Caddesi Turu: 40 Euro Kişi Başı

 

GALATASARAY’IMIZA BAŞARILAR

3. GÜN

MOSKOVA - İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve serbest zaman. Havalimanı transferimiz için rehberimizin belirteceği saatte buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından Onur Air Havayolları 8Q573 sefer sayılı uçuşumuz ile 15:15’te Istanbul Yeni  Havalimanı’na hareket. 18:20’de varışımıza istinaden Turumuzun sonu. Eve Hoşgeldiniz!

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Onur Air Havayolları ile IST (yeni havalimanı)-ZIA-IST (yeni havalimanı) grup ucak biletleri,

 • Belirtilen otellerde oda kahvalti konaklama,

 • Havalimanı otel Havalimanı transferleri,

 • Panoromik sehir turu,

 • Türkçe Rehberlik,

 • Rusya Vize Bedeli.

 • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)

Not:

Vize Başvurusu için Pasaport & Arka Fonu Beyaz 2 Resim & Ev ve iş adresi & Sabit ve Cep Telefon Numaralarının olduğu dosyayı tur tarihinden uçuştan minimum 14 gün önce tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Yurtdışı çıkış fonu – 15 TL,

 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,

 • Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır),

 • Maç Biletleri.